Loading color scheme

Німецько-українська осіння школа з агроекології та міського землеробства

In English

Відеозаписи Слайди Програма Учасники Доповідачі Додаткові матеріали

Медіа партнери

   
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.>      

10-14 жовтня 2022

 

Детальніше:

Агроекологія базується на застосуванні процесів екологічної саморегуляції, що відбуваються при взаємодії різних організмів в межах ділянки та місцевості. Саморегуляція сприяє задоволенню потреб агроекосистеми а, отже, меншій залежності від зовнішиіх ресурсів і зниженню негативного впливу сільського господарства на довкілля. Але агроекологія - це не лише агрономія. Вона також передбачає місцеве та соціально справедливе виробництво їжі зі зменшенням транспортування, втрат продукції та покращенням економічної стійкості та продовольчого суверенітету спільнот. Саме тому розвиток агроекологічних систем набуває особливого значення під час криз, коли постачання пального, агрохімікатів та насіння ускладнене або неможливе.

Німецько-українська осіння школа познайомить з підходами та методами агроекологічного виробництва їжі, зокрема з пермакультурою та компактним міським фермерством. Це сталі та довготермінові підходи до подолання продовольчої кризи а також методи господарювання, що підтримують біорізноманіття.

Метою Осінньої школи є обмін знаннями та налагодження співпраці між студентами Школи наук про життя Технічного університету Мюнхена (TUM) та Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» в Києві, зокрема в напрямках сталого землекористування, зміни клімату, біорізноманіття та безпеки харчових продуктів. Досвід міжнародних експертів, залучених в якості викладачів, сприятиме такій дискусії та співпраці. Працюючи у тематичних мінігрупах студенти трансформують цей досвід у проєкти для вирішення нагальних проблем.

Осіння школа сприятиме довгостроковій співпраці між установами та обміну між студентами, викладачами та практиками. Ми сподіваємося, що ця школа стане першим кроком до налагодження зв’язків, і що ця традиція продовжиться в наступні роки.

 

Осіння школа організована Форумом сільськогосподарських наук Ганса-Айзенмана (HEF) Мюнхенського технічного університету (TUM) за підтримки Joachim-Herz-Foundation та The Foundations of the Cologne Gymnasium and Endowment Fund. Установами-партнерами є Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" в Києві та ГС "Пермакультура в Україні".

ЕКСКЛЮЗИВ! Запрошуємо на навчання у Відритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (м.Київ) на спеціальність Конструктивна екологія та пермакультура”.