Loading color scheme

Перелік центрів

  Область Назва і посилання на профіль центру Категорія Короткий опис
Івано-Франківська Берегиня Навчальний заклад  Центр "Берегиня" з 2017 року займається вирощенням лікарських та пряних рослин та школою довголіття. Є озеро, лісосад, грядки Розума, шкілки яблунь Антонівка, деревообробний цех, різьба по дереву.
Хмельницька Присадибне господарство Родини Білоус Домогосподарство Лавандове поле, 100 метрові грядки Розума, квіткові теплиці, розсадник рослин для лісосаду, насіння овочів та квітів, екскурсії та консультації
Запорізька Богара Домогосподарство Наукове товариство "Богара" займається вивченням, розробкою і впровадженням технологій маловитратного сталого господарювання на землі в посушливих умовах південноукраїнського степу.
Київська Екологічна дослідницька станція "Глибокі Балики" Навчальний заклад  Забезпечення сталого розвитку Ржищівської Громади у балансі з природою
Черкаська Вотчина Харченко - пермакультурне господарство Домогосподарство Основні цілі які ставлять перед собою організатори проекту "Вотчина Харченко", це на прикладі власного побуту різнобічно продемонструвати, всім бажаючим, життя у природних умовах і безпосередній взаємодії з культурними та дикими рослинами.
Харківська ЕкоБуряки Домогосподарство Займаємось виробництвом сирів та молочних продуктів, вирощуємо овочі, ягоди, фрукти. Надлишки продуктів реалізовуємо бажаючим. Збудували свій екобудинок, маємо озеро, город, саморобні вітряки, сонячні панелі, валіпіні. Проводимо тематичні екскурсії: органічне землеробство, екобудівництво, енергетична незалежність. Приймаємо волонтерів.

Харківська Живий дім Домогосподарство Проект Живий Дім заснований в напівзакинутому селі в Харківській області в мальовничому і екологічно чистому місці як пермакультурне господарство в 2017 році. Зараз ми розвиваємося в таких напрямках як: лесосадівництво, бджільництво, органічне землеробство, аквакультура, гончарство та ін.
Київська Зелені кручі Поселення / спільнота Екопоселення та пермакультурний центр "Зелені кручі" знаходиться в Київській області. Проводимо курси по пермакультурі, вирощуємо продукцію на продаж, займаємось зеленим туризмом
Дніпропетровська  Крін-Кrin Громадський сад Кrin - проект, що базується на пермакультурі. Ми досліджуємо та розробляємо моделі відновного ландшафтного дизайну, які зможуть забезпечити надійний дохід, родючість грунту, біологічне різноманіття
Черкаська Літній сад  Домогосподарство  Лісосад, теплі грядки Розума, зелена кімната, теплові пастки, зонування території, система поливу, водозахисна смуга - 5 зона, типи схованок для різних груп тварин, основні види рослин і тварин.
Київська Пермакультурний центр школи теплих грядок Розума "Лісова казка" Домогосподарство Центр займається освітньою та практичною діяльністю в галузі пермакультури, сталого розвитку,  проводить семінари-практикуми зі створення та підтримання функціонування теплих грядок Розума, приймає гостей на екскурсії, зелений туризм, волонтерів.
Київська Родове ЕКОпоселення "АРАТТА" Поселення / спільнота Створення пермакультурного центру у вигляді родового еко поселення. Напрями: зелений бізнес та туризм з кооперацією та координацією, проведенням семінарів фестивалів тощо
Київська Сад душі Домогосподарство Центр пермакультури та цілісного розвитку людини. Атмосфера цілісності, надхнення, єдності з усім, творчості, відчуття важливості кожної істоти та процесу. Розуміння невичерпних можливостей природи.
Полтавська  Сад Єви Домогосподарство Пермакультурний центр на базі садиби "Сад Єви" розташований у маленькому селі Романівка. Займаюсь: створенням лісосаду, впровадження принципів пермакультури, вирощуванням та збором лікарських і пряних рослин.
Чорногорія  Marcik Lili Домогосподарство Пермакультурний дитячий клуб був створений в 2018 році з метою навчання та демонстрації дітям і дорослим можливостей пермакультури. Установлений парник і 1200м2 теплих грядок Розума/Овсинського, де діти і дорослі вирощують понад 120 видів зелені і овочів абсолютно без ніякого хімічного і біологічного впливу