Loading color scheme

Пермакультура ТГР в освіті

Цього року почалося навчання пермакультури ТГР працівників освіти України для вчителів біологів, студентів, викладачів споріднених спеціальностей у вузах. Навчання буде проходити на базі обласних еколого-натуралістичних центрів у формі семінарів-практикумів  протягом чотирьох сезонних модулів (весняного, літнього, осіннього і зимового підсумкового).  Під час семінарів працівники освіти здобудуть практичні і теоретичні знання з основ пермакультури і технологій теплих грядок Розума. Після кожного прослуханого модуля слухачам видаватиметься відповідний сертифікат, а після закінчення навчання вчителі зможуть застосовувати одержані знання у своїх школах.

На початку березня весняний модуль такого обласного  семінару- практикуму відбувся у Рівенській області. У ньому взяли участь працівники еколого-натуралістичного центру, на базі якого проходили заняття,  зацікавлені вчителі-біологи шкіл Рівенської області, а також студенти і викладачі біологічного факультету Рівенського педагогічного університету. Слухачі ознайомилися з особливостями закладання ТГР і їх обслуговуванням у весняний період,  розглянули основними принципи пермакультури на прикладах таких грядок. Студентам запропоновано цілий ряд споріднених пермакультурних тем для їхніх курсових і балаклавських робіт. Наразі весняні модулі заплановано у Тернопільській та Волинській областях. На час карантину передбачена дистанційна форма навчання.

Якщо вас цікавить співробітництво щодо впровадження технології ТГР у закладах освіти – ви можете звернутися до автора технології Розума Володимира Микитовича (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).