Loading color scheme

Вакансії

Особистий помічник у науковому проєкті

Зайнятість часткова. Робота протягом березня 2020.

Павло Арданов (Pavlo Ardanov), замголови ГС “Пермакультура в Україні” проводить цікаве і важливе дослідження спільно з Інститутом стійкого сільського господарства, Каліфорнійського університету, м. Девіс з метою розробки алгоритму та програмного забезпечення для проектування полікультур сільськогосподарських культур. Полікультури - це одночасне вирощування декількох культур на одній ділянці. Одна з перших полікультурних систем - це лісосад на основі горіхових та фруктових дерев, з різноманітними грунтопокривними культурами та іншими комерційними культурами та / або кормовими культурами тощо.

Для забезпечення достовірності цього дослідження та надання фермерам результатів наукової роботи і рекомендацій для практичної діяльності нам необхідно знайти безпосередніх стейкхолдерів. Отже, важливою частиною цього дослідження є анкетування фермерів.

Задачі помічника у науковому проекті:

- складання бази даних фермерів і сільськогосподарських підприємств України та Вишеградського регіону (за визначеними критеріями)
- розсилання анкет
- отримання зворотного зв'язку

Зарплата призначатиметься за результатами інтерв'ю.

З проєктом і дослідженням ви можете ознайомитися за посиланнями:
https://www.facebook.com/permapolycultures
http://visegrad.permakultura.sk/polycultures

З пропозиціями пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.