Рік заснування: 2019

Рік отримання засновником сертифікату пермакультурного дизайнера

Рік отримання засновником сертифікату викладача пермакультури: 

Тип: навчально-демонстраційний

Характер: приватне господарство, ферма, навчальний заклад

Опис: Сироварня повного циклу була створена в 2019 році, в 2020 ми відкрили карбонову ферму. Сьогодні ми проводимо начальні екскурсіі та заходи для популяризації життя в селі, збереження природи, відновлення балансу між людиною та диким світом, сортування сміття, приймаємо тару від наших продуктів, вирощуємо сади та постійно експериментуємо.

Які елементи та методи господарювання можна побачити: мульчування, змішані посадки, гряди Хольцера, природне утримання свійських тварин, вирощування енергетичних рослин, ремесла, виробництво біогазу / біодизелю, дощовий водозбір, солідарне фермерство

Основні рішення щодо функціонального поєднання елементів: Використання втор.сировини в будівництві, опалення за рахунок перегрівання гнію.

Основні рішення щодо зонування та розміщення елементів із врахуванням секторів: 

Прийом відвідувачів: за домовленістю, у відкриті дні, доступно для людей із обмеженими можливостями, створені умови для дітей, можливо приїхати із собакою, можливо провести екскурсію околицями

Можливість приймати волонтерів: за домовленістю

Чому волонтери можуть навчитися: Перейняти досвід переїзду з міста до села, отримання землі, будівництва ферми, утримання тварин та переробки гнію в біо гумус. Будівництво із втор.сировини.

Враження та відгуки: