Loading color scheme

Вступ до пермакультури

"Вступ до пермакультури" Білла Моллісона це щедро ілюстрована детальними діаграмами та кресленнями книга, що знайомить читачів з основними концепціями та дизайнерськими стратегіями пермакультури.

Включає наступні теми: аналіз енергоефективності ділянки, методи планування та дизайну, визначення розташування будинку, дизайн для помірних, посушливих і тропічних регіонів, міська пермакультура, доступ до землі та стратегії громадського фінансування, системи самогодівлі для курей та свиней, сад і лісові посадки, створення та використання мікрокліматів та великий розділ зручно об’єднаних за категоріями видів рослин, стійких до різних кліматичних умов, різної висоти та використання.

Книга написана як покроковий вступ до пермакультури з детальними інструкціями. В ній простими словами пояснюється поняття пермакультура та її практичне використання. Майже не містить матеріалів з інших книг Моллісона.

Ця класична книга є переробленим виданням, в якому поєднуються філософія землекористування, техніки землеробства та скотарства, екологічної іригації, і багато іншого. Вона формує чітку та надихаючу картину того, що стале сільське господарство може існувати, і яким воно має бути. Містить багато виконаних від руки ілюстрацій.

Книга була видана за підтримки благодійників, серед інших проекту «Німецько-Українська кооперація в сфері органічного землеробства».

Команда ГС "Пермакультура в Україні" вдячна всім, хто підтримував переклад передзамовленнями та благодійними внесками.

Бюджет книги

Ціна - 347 грн

Придбати книгу в інтернет магазині

Для пільгових категорій та благодійників