Loading color scheme

Вступний курс в пермакультуру в "Зелених кручах" 23-24 травня

Пермакультурний центр "Зелені кручі" запрошує на дводенний вступний курс в пермакультуру.

Ми підготували для вас програму, що включає в себе теоретичну базу та можливість побачити на практиці, як це виглядає, та дещо спробувати зробити самому.

Викладачі: Ірина Казакова та Анастасія Волкова


На курсі ви дізнаєтеся, що таке пермакультура, які її основні принципи. Ми поговоримо про елементи та їхні функції, патерни та крайові ефекти, здоров'я ґрунтів та роботу із водою.
Анастасия Волкова, власниця садиби «Морквяні вовки», проведе екскурсію по своїй ділянці, на якій застосовані численні пермакультурні підходи. Ви побачите біоплато, різні типи грядок, як перетворювати цілину на грядки, змішані посадки, використання пряно-ароматичних рослин на городі, вирощування багаторічних овочевих та рідкісних рослин, посадки за принципами лісосаду, використання азотфіксаторів, будинки для комах та багато іншого. Також побачите саманний будинок, побудований з нуля за традиційною технологією.
Ми відвідаємо територію пермакультурного центру, де створюється лісосад.

Проживати учасники будуть в чарівній Экоусадьба "Лесная Сказка". Це унікальна можливість пожити у казковому саманному будинку, що поєднує в собі екологічність та комфорт. На вас чекає смачне вегетаріанське харчування. А також романтичний вечір біля вогнища (беріть із собою музичні інструменти).

Крім навчання та комфортних умов проживання, цей дводенний курс дає можливість побачити, що таке життя в екопоселенні, та подихати чистим повітрям серед неймовірної краси пейзажів. Поруч ставок і буде передбачено вільний час для купання та прогулянки.
Можна буде придбати місцеву продукцію.

На курсі всього 18 місць.

Вартість курсу:
2200 грн з проживанням в окремій спальні із двоспальним ліжком (для другої людини в одній спальні з вами участь в семінарі 1100 грн, якщо тільки харчування – 500 грн). Є дві спальні
1700 грн з проживанням на екогорищі. Є 6 місць
1500 грн з проживанням у хостелі (окремий літній будиночок із двоповерховими ліжками). 4 місця
1200 грн у власному наметі (на території є туалет та літній душ)
Можливо приїхати раніше, або залишитись на відпочинок у садибі. Для цього зв’язуйтесь із Экоусадьба "Лесная Сказка"

Можна приїхати з дітьми (якщо діти маленькі, хтось із батьків має за ними доглядати).

Відстань від Києва 140 км, на машині 2 години. Можливий трансфер з Києва, якщо буде достатня кількість бажаючих (орієнтовно 450 грн туди й назад), або ми розподілимо пасажирів по машинах інших учасників.

Реєстрація: ВІДКРИЄТЬСЯ В БЕРЕЗНІ підписуйтесь на нашу сторінку на фейсбук та слідкуйте за подіями

Отримати додаткову інформацію ви можете у Анастасия Волкова (0679678793 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Фото з попередніх вступних курсів в "Зелених кручах":

Більше фото з попередніх курсів:
2-3 червня 2018   14-15 липня 2018   1-2 червня 2019

Рекламний ролік з 2018 року, що передає атмосферу курсів: