Loading color scheme

Сертифікаційний курс пермакультурного дизайну

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС 

Facebook сторінка курсу

Пермакультура – це створення систем, які працюють в гармонії з природними процесами, з мінімальними витратами праці і без шкоди для навколишнього середовища. 

Сертифікаційний курс пермакультурного дизайну дає вам теоретичні та практичні знання з різних аспектів пермакультури. По завершенню курсу ви отримаєте міжнародний сертифікат і можливість подальшого росту в якості викладача пермакультури та пермакультурного дизайнера. 

Всебічне розуміння пермакультури дозволить вам стати рушієм позитивних змін у вашій спільноті, сільській та міській місцевостях, розвивати екологічне землеробство та місцеву економіку, будувати справедливе суспільство, охороняти та відновлювати природу. 

Кожен вебінар містить підбірку додаткових матеріалів. Ви можете виконувати два варіанти домашніх завдань. Перший - домашні завдання, що показують рівень засвоєння теоретичної підготовки, і ґрунтуються на інформації з лекцій і вебінарів. Другий варіант - це  серії вправ, в яких ви крок за кроком розробляєте дизайн для конкретної ділянки або соціального об'єкта, керуючись перекладеним нами посібником для дизайнерів та за нашої підтримки. Ви маєте можливість розпочати роботу над власним дизайнерським проектом, а  під час захисту - отримати цінні поради викладачів.

Наш курс дасть вам те, що ви не можете отримати з книг: досвід пермакультурного дизайну. Ми пропонуємо вам провести тиждень на одному з пермакультурних господарств нашої мережі з можливістю максимального занурення у пермакультурне середовище.

Курс складається з трьох частин:

1. Теоретична частина - відеолекції (2014 року) - 36 годин, близько 10 доповідачів з України та закордону та оновлені відеолекції (2020 року) - 20 вебінарів у кращій якості з оновленим складом викладачів. Записи викладені на youtube і ви можете вивчати їх у зручний для вас час. 

2. Практична частина - в 2022 році ми пропонуємо тижневу практику в центрі пермакультури Квітка Рамбури в Хмельницькій області.

3. Дизайнерський практикум. Останні два дні тижневої практики. Ви розробите реальний дизайнерський проект в командах та презентуєте його всім. Завершується курс обговоренням створених проектів, отриманням сертифікатів та святкуванням.

 

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС

Facebook сторінка курсу