Вартість курсу

  • Повний курс (теорія + 3 практичних модулі + дизайнерський практикум) - 3000 грн
  • Теоретична частина окремо - 700 грн
  • Практична частина окремо (3 практичних модулі) - 2300 грн
  • Модуль «Людина та інші тварини» - 1050 грн
  • Модуль «Рослини та ґрунт» - 1050 грн
  • Модуль «Природні стихії» - 1050 грн
  • Дизайнерський практикум - 525 грн

Трансфер з вокзалу та на екскурсії у цю суму не входить. Проживання та харчування оплачуються додатково (опції та вартість - в описі практикумів).

Учасники курсу можуть придбати посібник Араньї "Пермакультурний дизайн крок за кроком" за зниженою ціною 180 грн.

 

Кожного року ми намагаємось підтримати військових АТО, членів їх родин, вимушених переселенців та потребуючих, тому надаємо для них безкоштовно вебінари і декілька льготних місць на практичній частині. Ми шукаємо спонсорів, щоб дати можливість учасникам із цих груп та малозабезпеченим пройти практичну виїзну частину курсу.

За кожного приведеного на курс учасника ви отримуєте знижку (по 200 грн за теоретичну та практичну частину). Попросіть залучених вами учасників вказувати ваше прізвище в реєстраційній формі. Ця знижка стосується членів родини!

Реєстрація

Ви можете обрати тільки один або декілька практичничних курсів але для отримання сертифіката обов’язкове проходження повного курсу. Якщо вам складно пройти повний курс цього року, ви можете “добрати” пропущені частини у наступні роки.

Перевага при зарахуванні на курс надається учасникам, які зареєструвались на повний курс. Кількість учасників повного сертифікаційного курсу обмежена - 30 осіб.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Ви можете вважати, що місце на курсі для вас зарезервоване тільки після оплати навчання.

При відмові від участі в курсі або якоїсь його частини, передоплата повертається за винятком рекламних витрат і банківських процентів.

Зарахування на курс здійснюватиметься після отримання оплати. У випадку відмови участі у курсі оплата буде повернута за вирахуванням 200 грн за теоретичну частину та 300 грн за практичну частину; оплата за житло відшкодовуватиметься лише якщо знайдеться інший учасник на це місце).

Оплата

Варіанти оплати. Ми є неприбутковою громадською організацією - будь ласка, вказуйте в призначенні платежа: Безповоротна фінансова допомога на cтатутну діяльність ГС "Пермакультура в Україні"

LiqPay - українська платформа для прийому карткових платежів (комісія 2,75% - будь ласка, додайте її до сплачуваної суми)

Donate button ua 

 

PayPal

PayPal button 

 

 

Button bank transfer

 

 

Головна сторінка курсу
Теоретична частина
Практична частина
Наші викладачі

 

 


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події