zavyrukha   

Христина Заверуха (вебінари)

Христина Заверуха - викладач, фермер і соціальний підприємць, спеціалізується на розробці програм поширення грамотності та стійкості в міжнародному контексті. Працювала та навчалася в неприбуткових громадських організаціях та вищих навчальних закладах у Бронксі, Брукліні, Пенсільванії, Еквадорі, Україні, Вірджинії та Ефіопії. Її освітні практики висвітлювалися журналом Нью-Йорк Таймс, документальний фільм "Я вивчаю Америку", і на телеканалі Аль-Джазіра Америка. Працювала пермакультурним дизайнером в компанії Green Path та консультувала дрібних ефіопських фермерів щодо вирощування органічних авокадо та інших культур в полікультурній системі. Зараз навчає пермакультурі в організації Beyond Organic Design, США.

Проект міського саду в Нью Йорку

Від малого до великого: пермакультура в цифрах

 chuchko  

Тетяна Чучко (вебінари та практикум)

Керівник громадської організації «Львівський Клуб органічного землеробства і пермакультури» (вже більше 10 років ми допомагаємо дачникам і городникам вирощувати екологічно чисті урожаї), співзасновник Еко-Клубу у Львові - спільноти екологічних проектів і організацій, співзасновник Громадської спілки «Пермакультура в Україні» (і в ній керівник проекту «Навчання»).

“Пермакультурою цікавлюсь давно. Для мене пермакультура - це цілий світ, в якому хочеться гармонійно жити.

Створюю пермакультурний центр "Екоінкубатор" у Львівській області.

Подальше життя планую повністю пов’язати з пермакультурою, розвинути Українську Школу Пермакультури."

ardanov    

Павло Арданов (вебінари та практикум)

Кандидат наук (ступінь PhD отримав 2013 року в університеті міста Оулу, Фінляндія, де вивчав взаємодію рослин з корисними мікроорганізмами). Керівник Громадської спілки "Пермакультура в Україні", випускник та співорганізатор перших в Україні курсів пермакультурного дизайну.

“Є прихильником пермакультури через її універсальність - це світогляд людини майбутнього та раціональна дизайнерська платформа, що гармонійно поєднує органічне землеробство, енергоефективність, будівництво з природних матеріалів, здоровий спосіб життя і набагато більше! Використовую принципи пермакультури у щоденному житті киянина та в низьковитратному господарюванні на дачі.”

lazorkina    

Віталія Лазоркіна (вебінари)

Архітектор, дизайнер, вчитель пермакультури

“Думаю, що принципи пермакультури, це ті універсальні принципи, яка дала нам сама природа, для розуміння довколишнього світу та нашого в ньому місця. Не важливо, чи мова про людські стосунки, землеробство чи соціальні явища - розуміння принципів та етики пермакультури може дати нам відповіді на всі питання!”

riabinin2    

Федір Рябінін (вебінари)

Садовий майстер з більш ніж 20-річним стажем та викладач авторських курсів з пермакультурного садівництва, сертифікований пермакультурний дизайнер, автор численних статей із садівництва та пермакультури, керівник клуба органічного землеробства м. Донецьк.

“Для мене ідеальний садівник - (Творець + Дослідник + Майстер + Мудрець + Оптиміст) * РАдість = РАдісний садівник.”

 

 

Popov    

Богдан Попов (практикум)

Еколог (MSc), коваль, пермакультурист, спеціалист по екосанітарії. Піонер пермакультури в Україні, студент Білла Моллісона, перекладач та редактор його книжок, розробник та дизайнер систем очистки стічних вод, систем збору дощової води, сухих туалетів.

 movchan  

Валентина Мовчан (вебінари та практикум)

Народилась 01.01.1955 р. у селі на Черкащині, закінчила біологічний факультет Київського університету ім. Т.Г.Шевченка у 1976 р., потім аспірантуру в Інституті гідробіології. Кандидат біологічних наук. З 2009 р. працюю в Університеті "Україна" в Києві, декан факультету біомедичних технологій. 2017 року пройшла сертифікаційний курс пермакультурного дизайну. З 2018 року стала викладачем курсу та організатором пермакультурних конференцій та зустрічей.

Bilous    

Іванна Білоус (практикум)

Співвласниця тепличного господарства, квітникарка-практик, пермакультурний дизайнер, організатор пермакультурного центру "Присадибне господарство Родини Білоус". Більше 30 років живе в Родовому помісті, де творить та витворяє в ладу з природою. Займається дослідженнями та експериментами в природному та органічному землеробстві, насінництвом. Читає лекції та семінари про власний успішний досвід ведення сталого господарства в клубах ОЗ та екоцентрах. Приймає активну участь в екофестивалях України. З 2018 року викладач пермакультури. Мріє, щоб вся планета стала квітучим раєм!

Volkova2  

Анастасія Волкова (практикум)

Власниця садиби «Морквяні вовки» в екопоселенні «Зелені кручі» на Київщині. Разом із чоловіком вирішили переїхати зі столиці до екопоселення для вирощування власної їжі та проживання в здоровому середовищі. Анастасія навчалася органічному землеробству, пермакультурі та біодинаміці на курсах, семінарах та власному досвіді. Заснувавши в екопоселенні пермакультурний центр, Анастасія почала організовувати навчальні курси для поширення знань. На її власній ділянці можна побачити різні пермакультурні прийоми та методи.

Головна сторінка курсу
Теоретична частина
Практична частина
Реєстрація та оплата

 


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події