Tun

2018 року Календар Марії Тун “Посівні дні”, як завжди, готовий допомогти вам і підказати, коли що краще садити. Крім того він порадує своїх читачів цікавими статтями про застосування кропиви, чому не варто щось садити у великодні свята, про вирощування картоплі і як зібрати вдвічі більший урожай квітів.

Посівний календар Марії Тун належить до найперших публікацій в яких був показаний зв'язок рослинного світу з космосом. У цьому році він буде видаватися вже у 56 раз. Він фактично складається з результатів та висновків з досліджень і експериментів з рослинами, які ведуться з 1952 року (65 років!!!). Найцікавіші з них кожного року друкуються в Календарі. Це єдиний календар, який базується на реальних дослідах, а не просто домислах.

Календар Марії Тун перекладається на 23 мови. Його успішно застосовують люди по всьому світу.

Посівний календар Марії Тун не є буквально місячним календарем. Він враховує вплив не тільки самотнього Місяця, але і всього зоряного неба, включаючи нерухомі Зодіакальні сузір'я, і семи планет: Місяця, Венери, Меркурія, Сонця, Марса, Юпітера, Сатурна.

Календар можуть використовувати не тільки городники. Він буде корисний бджолярам, тому що на його сторінках позначаються сприятливі дні по догляду за бджолами; для водіїв вказуються дні «критичності руху» (в цей час слід бути особливо обережними на дорогах); домогосподарки знайдуть дні, в які рекомендується робити заготовки овочевих, плодових та інших видів консервів; виробники і переробники молочної продукції - рекомендовані дні, в які вона вийде найбільш смачною і корисною, а також в цей період вихід продукту буде максимальним; вказані дати посадки різних видів дерев і заготовки деревини; вказані дні особливої ​​соціальної «активності».

Ми бажаємо всім читачам великих успіхів і задоволення в різних роботах в цьому році!

ЗАМОВЛЕННЯ: tatyanach71etgmail.com, 067 750 1140.


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події