Створюйте функціональні та доцільні проекти разом з посібником від Араньї "Пермакультурний дизайн крок за кроком"!

Ціна - 220 грн; оптова (від 5 екз) та соціальна (для волонтерів) -  160 грн; електронна книга - 50 грн  (безкоштовно для військових АТО та членів їх родин, вимушених переселенців, жителів Донбасу та Криму, які хочуть жити в єдиній мирній Україні).

Перша книга
українською мовою!
Поділіться,
будь ласка
з друзями!

 

 

Aranya cover2

Як розробити дизайн земельної ділянки чи соціального проекту, який задовольнятиме потребам та можливостям клієнта та оточення та створюватиме здорове гармонійне довкілля? Про це ви дізнаєтесь з 191-сторінкового посібника, написаного 2012 року Араньєю - досвідченим пермакультурним дизайнером та викладачем з Великобританії. Книга є незамінною для дизайнерів та буде корисною для всіх, хто має земельну ділянку, цікавиться екологією та здоровим способом життя чи хоче стати рушієм позитивних соціальних змін. Посібник містить численні ілюстрації, блок-схеми та акроніми,  що робить процес пермакультурного дизайну чітким та зрозумілим.

Цей чудовий посібник був перекладений та опублікований ГС "Пермакультура у Україні" за підтримки спільнокошту та мережі магазинів органічних продуктів "Натур Бутік"

  На сьогоднішній день в Україні існує лише кілька перекладених книг з пермакультури. Завдяки вашій підтримці ми зможемо перекладати найважливіші та доленосні книги, пропагуючи пермакультуру як холістичну мудрість сталого та гармонійного співіснування з природою та іншими людьми, що сприятиме встановленню миру та процвітання у нашій країні. Хоча ми й змогли зібрати кошти для друку першої книги, робота перекладача не була достойно оплачена (див. бюджет). Тому ми заохочуємо вас додатково підтримати цей проект та долучитися до збору стартової суми для здійснення перекладу наступної книги (див. платіжні кнопки та форму нижче бо перейдіть за посиланням або зв'яжіться з нами perma.ukraineetgmail.com, 096 947 1612.

Наша команда                           Докладна презентація посібника за посиланням

 

Додаткові матеріали за цим посиланням

 Фрагмент книги

 

News     Слідкуйте за новинами на фейсбук.

Нижче знаходяться форма замовлення (праворуч) та платіжні кнопки (ліворуч). Ми приймаємо усі платежі як благодійні внески). 
  

LiqPay - українська платформа для прийому карткових платежів (комісія 2,75%, потрібне смс підтвердження. Сума до сплати з врахуванням комісії: 226,00 грн, ціна для волонерів та оптова -163,60 грн, електронна книга -  51,50 грн)

Donate button ua

PayPal

PayPal button

Button bank transfer

 

 
Пермакультура (перманентна або стала культура + стале землеробство) - підхід до вирішення проблем, спрямований на пошук взаємовигідних рішень; дизайн земельних та соціальних систем на основі принципів сталого розвитку, перейнятих з природи та місцевої культури. 
PC Principles ua   Permaculture flower

Дякуємо за підтримку!


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події