LAND ukr

Про мережу
Приєднатися
Новини та спілкування
Заходи

 

Банк насіння
Продукція та послуги
Поради центрам
Контакти

Мапа центрів

HouseholdДомогосподарство    FarmФерма
  UrbangardenГромадський сад    EduinstitutionНавчальний заклад
  CommunityПоселення / спільнота
  GreenofficeЗелений офіс

Рівні

Level11 (новачок; ПАК-центр; а також несертифікований)   Level22 (практик; центр з елементами пермакультури)   Level33 (гуру; центр пермакультури)

Перегляд у таблиці

Поділіться,
будь ласка
з друзями!

Заходи

Про мережу

Мережа навчально-демонстаційних центрів пермакультури була створена у січні 2017 року на II пермакультурній зустрічі і розвинута за допомоги волотренів та за сприяння Міжнародного вишеградського фонду. Вона є частиною загальноєвропейської та Вишеградської мереж LAND (Permaculture Learning and Demonstration Network) та всесвітньої мережі iLAND. В центрах різних рівнів та спрямування (див. пропозицію щодо класифікації центрів; класифікація українських центрів буде проведена в 2019 році) ви знайдете численні можливості для навчання (курси, екскурсії та волонтерство), придбання екологічної продукції, пошуку експертів та обміну насінням.

Приєднатися

Навчально-демонстраційний центр пермакультури - це господарство, яке функціонує за етичними принципами пермакультури (турбота про Землю, турбота про людину, турбота про рослинний і тваринний світ, справедливий розподіл), спроектоване відповідно до принципів дизайну пермакультури (кожен елемент виконує кілька функцій, кожна функція виконується декількома елементами, використання та активна участь природних потоків і кругообігів, розвиток і використання межових ефектів тощо), головною метою якого є поширення досвіду та знань з пермакультури.

Навіщо ставати Центром Пермакультури?

 1. Статус - важлива маркетингова складова успішного підприємства
 2. Безкоштовне “просування” центру - важлива маркетингова складова успішного бізнесу
 3. Доступ до закритої інформації (поради, навчальні відео, спеціалісти)
 4. Можливість приймати курси
 5. Можливість стати викладачем
 6. Можливість приймати волонтерів
 7. Можливість участі у міжнародних пермакультурних конференціях безкоштовно або зі знижками
 8. Сприяння обміну та/чи продажу екологічної продукції
 9. ...

Хто може стати членом мережі?

 • Люди та організації, що приєдналися до громадської спілки "Пермакультура в Україні"
 • Ті, хто впроваджують пермакультуру на землі та / або в соціальній та економічній сферах; проекти, в яких є на що подивитися і чому повчитись
 • Ті, хто хоче співпрацювати з іншими центрами та розвивати пермакультуру в Україні
 • Ті, хто хоче навчатися і навчати, вдосконалюватися та вдосконалювати, допомагати та приймати допомогу
 • Більше інформації - в цій та цій презентаціях

Заповніть цю форму і зростайте в пермакультурі разом з нами!

Новини та спілкування

Слідкуйте оперативно за новинами мережі на фейсбук сторінці. Приєднутесь до гугл групи (Емейл розсилки) ГС "Пермакультура в Україні" щоб отримувати щомісячний вісник новин та можливостей Мережі та нашої організації. Беріть участь у відкритих відеоконференціях Мережі, що проходять о 19:00 останньої середи кожного місяця. Зареєстровані центри також мають можливість оператовно отримувати поради та допомогу від інших членів мережі спілкуючись закритій гугл групі та у фейсбук месенджері.

Банк насіння

Існує багато насінєвих станцій, інститутів, приватних колекціонерів та виробників, а також відбуваються заходи для обміну насінням (напр. див. наш партнер Насінєва скарбниця України). Проте ви, мабуть, знаєте, як важко іноді буває знайти потребне насіння чи інформацію про рослину, а також існує багато малопопулярних, але дуже цікавих та корисних рослин. Пермакультурні центри як осередки біорізноманіття, захисту та відновлення природи, мають активно долучатися до збереження та популяризації обміну насінням та іншим садивним матеріалом, і стати осередками у своїх регіонах.

Будь ласка, прочитайте інструкцію. Ви можете сортувати значення в алфавітному порядку або звужувати пошук за допомогою одного чи кількох фільтрів водночас (напр. шукати посухостійкі рослини для певного ярусу або з іншими бажаними характеристиками). Оберіть в меню Дані - Режими фільтра - Створити режим фільтра (або натисніть на іконку фільтра). Будь ласка, зв'язуйтесь з власником через фейсбук та узгоджутей умови обміну та доставки (її оплачує отримувач).

Продукція та послуги

Будь ласка, завітайте до магазину на нашій фейсбук сторінці.

Шановні пермакультурні центри, будь ласка, висилайте інформаціюпро ваші товари та послуги адміністраторам фейсбук сторінки.

Ми заохочуємо обмін (в межах мережі та поза нею) та безгрошову економіку!

Поради центрам

Ми збираємо колективний досвід та ділимось найкращими практиками щодо організації навчальних курсів, прийому волонтерів та збереження власного насіння. Ці документи відкрито для редагування, і ви можете додавати ваш унікальний досвід!

Контакти

permaculturecentresetgmail.com

Зв'язатися через фейсбук


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події