Back

Спонсори

Метою наших курсів є навчити широкі верстви населення користуватися перевагами пермакультурного дизайну у різних сферах життя. Зокрема ми прагнемо, щоб наш курс був доступним пересічним українським селянам, котрі могли б отримати найбільшої користі від ведення органічного сільського господарства методами пермакультури. Щоб зробити курс загальнодоступним, ми намагаємось тримати реєстраційну плату на мінімальному рівні (наразі вона призначена лише для оплати роботи та транспортні витрати для викладачів пермакультури), використовуючи наявні ресурси якмога ефективніше. На нашу думку, плата за реєстрацію більше 200 € з людини значно обмежить кількість тих, хто міг би дозволити собі навчання на данному курсі. Для більшості селян - найбільш соціально незахищеної групи - навіть ця сумма є завеликою. Тому ми залежимо від вашої допомоги щоб надати кілька безкоштовних місць на курсах для селян та покрити расходи на харчування та транспортні витрати.

Ми також бачимо нашу задачу в тому, щоб започаткувати школу пермакультурної освіти на Україні, тому завданням курсів є підготовка першої генерації сертифікованих вітчизняних викладачів пермакультури.

Якщо ви вважаєте наші цілі гідними і можете хоч трішки нам допомогти - ми були б вдячні (зворотній зв'язок)!Список спонсорів


Рено Деросьє

Любомир Український

Gaia Trust є датської благодійною асоціацією, заснованою в 1987 році з ініціативи Росса і Хілдур Джексонів, з метою підтримки переходу суспільства до сталого і високодуховного майбутнього через гранти та ініціативні проекти. Росс Джексон є автором суспільно визнаної книги "Occupy World Street: A Global Roadmap for Radical Economic and Political Reform". Див. www.occupyworldstreet.org для більш детальної інформації.