buriakivski

Селянське господарство, центр пермакультури "Екобуряки" запрошує на дводенний вступний курс в пермакультуру, який відбудеться 7-8 вересня у с. Гришківка, Зміївського району Харківської області!

Ми підготували для вас програму, що включає в себе теоретичну базу, можливість побачити на практиці, як виглядає пермакультура, та дещо спробувати зробити самому.

Викладачка курсу Iryna Kazakova (координаторка Мережі центрів пермакультури, пермакультурний дизайнер, к.е.н.) під час лекцій розкаже, що таке пермакультура, які її основні принципи. Поговоримо про елементи та їхні функції, патерни та крайові ефекти, зони та сектори, а також про біорізноматність і пермакультурний підхід до планування екогосподарства.

Викладач курсу Tatyana Chuchko (керівниця Львівського Клубу Органічного Землеробства і Пермакультури, викладачка пермакультури, ініціаторка проекту переробки біовідходів міста “Органіко”, власниця домашньої міні-вермиферми, учасниця Zero Waste руху) розкаже про харчові відходи в місті і що з ними робити, поділиться досвідом роботи проекта “Органіко”. Крім того, ви дізнаєтесь про створення замкнених циклів.

buriakivski4

Господар, експерт Дмитро Буряківський (практик, господарює на своїй ділянці з 2011 року, впроваджує пермакультуру та методи органічного землеробства) зробить екскурсію по господарству, розкаже про свій унікальний досвід відновлення родючості ґрунтів і про технології компостування органічних відходів на своїй ділянці.

Гість, експерт Микола Гарбарь (член Клубу Органічного Землеробства, досвідчений практик-грунтознавець, займається розведенням черв'ячків більше 20 років) проведе додаткову екскурсію на вермиферму і розкаже не лише як вирощувати ці унікальні створіння, але і про виробництво ЕМ-препаратів.

Протягом всього курсу на вас чекає смачне вегетаріанське харчування (повноцінні обіди та перекуси)!

Проживання на території господарства Буряківських (у наметах, у валіпіні (підземна теплиця), на сіновалі та у будинках).
З собою мати посуд (ложку, миску, чашку) та предмети особистої гігієни (рушник, зубну щітку тощо)

На вас чекає романтичний вечір біля вогнища (беріть із собою музичні інструменти) зі спілкуванням і мріями!

Крім навчання цей курс дає можливість побачити, що таке життя за межами міста та подихати чистим повітрям серед лісу.

Можливо буде придбати місцеву продукцію (чаї, варення, сири).

Програма курсу за цим посиланням: www.bit.ly/biooooooo 👈

Зареєструватися можна тут:
https://forms.gle/iMPqvze5nsHa7yBm9 👈

Вартість участі - 1000 гривень.
Пропонується 20 місць.
Реєстрація до 1 вересня!

buriakivski2 buriakivski5
   


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події