Курс підготовки викладачів пермакультури

Час проведення:8 - 14 січня 2014

Місце проведення:  м.Трускавець, Львівська обл.

Викладач:George Sobol (Великобританія)

Джордж Соболь сприяв становленню пермакультурної освіти в Україні провівши перші сертифікаційні курси пермакультурного дизайну. Раніше він брав участь у створенні регіональних шкіл пермакультури в Східній Європі.

Мова викладання: Курс викладатиметься англійською з перекладом на російську (з поваги до неангломовних учасників курсу з Росії).

Особливості:

Донесення знання - це ніби проходження світла крізь призму, коли воно змінює свої характеристики в кінці шляху. При цьому є принаймні дві призми - викладач і учень. Проведення інформативного та цікавого курсу пермакультури залежить від здатності викладача знайти вірний баланс між забезпеченням вірного розуміння студентами сутності пермакультури в безлічі її аспектів та збагаченням теми особистим досвідом та розумінням з боку як викладача, так і студентів. Викладач пермакультури повинен вміти визначати відповідний формат курсу та складати індивідуальну програму на основі міжнародної навчальної програми з урахуванням наявних ресурсів, природних і культурних особливостей і потреб спільноти. Викладач має бути знайомим з особливостями навчання дорослих і бути в змозі підтримувати дружню атмосферу взаємного навчання. Використання інтерактивних методів навчання та методів прискореного навчання стає нормою в пермакультурній освіті (див. відеозаписи демонстраційних навчальних занять).


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події