Курс пермакультурного дизайну - це 72-годинний курс, який базується на стандартній міжнародній програмі. Важливою частиною курсу є практикуми.

Заняття з землеробства (різні типи грядок, освоєння цілини), екобудівництва, створення сонячної сушки, правильного поводження з відходами, вермикомпостування, створення міні-водойми та приваблення птахів на ділянку, … тощо плануються в залежності від місця і побажань організаторів. 

  У навчанні використовуються різні методики інтерактивного навчання: лекції з активним спілкуванням зі студентами (замість готових формулювань і висновків - колективне знання і мислення), карти пам'яті, робота в міні групах, слайди і фільми, практичні завдання, екскурсії. Будуть і «енерджайзери» для збадьорення розуму і тіла. Не оминемо увагою різноманітні оздоровчі методики і теми здорового харчування.

  До завершення курсу учасники створять власні проекти пермакультурного дизайну!

  По завершенні курсу слухачі отримують офіційний сертифікат що має міжнародне визнання.

Курс пермакультурного дизайну 2013р.

Час проведення:9-21 грудня 2013

Місце проведення практичної частини:  Львів

Викладачі:Богдан Попов та Зураб Карбелашвілі

Помічники викладачів:Тетяна Чучко

Мова викладання:Лекції будуть вестися одночасно російською та англійською мовами.

Особливості:

Унікальність цього курсу в тому, що викладачами на ньому будуть піонери пермакультури на  пострадянському просторі - Зураб Карбелашвілі та Богдан Попов, що мають багаторічний практичний досвід втілення пермакультури починаючи з середини 90-х років. Це реальна пермакультура, пропущена через призму наших умов, наповнена місцевим змістом і ввібрала в себе елементи традиційної східнослов'янської та грузинської культур. Лекції курсу будуть побудовані в значній мірі на місцевих матеріалах, зібраних викладачами в процесі їх дослідницької та дизайнерської діяльності.

Місце проведення курсу - місто Львів - обрано не випадково. Значна частина лекцій буде  присвячена можливостям застосування пермакультури в міських умовах - причому, не тільки щодо проектування фізичних систем, але і в плані стійких соціальних стратегій, спрямованих на те, щоб зробити це середовище більш прийнятною для життя людини, і знизити її негативний вплив на навколишні природні і соціальні системи, звернувши цей вплив, по можливості, в позитивне.

У вільний від занять час, учасники семінару матимуть можливість поринути в незабутню атмосферу передріздвяного Львова - помилуватися його древньою архітектурою, відвідати різноманітні музеї та культурні заходи.

 

 


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події