Курс пермакультурного дизайну - це 72-годинний курс, який базується на стандартній міжнародній програмі. Важливою частиною курсу є практикуми.
Заняття з землеробства (різні типи грядок, освоєння цілини), екобудівництва, створення сонячної сушки, правильного поводження з відходами, вермикомпостування, створення міні-водойми та приваблення птахів на ділянку, … тощо плануються в залежності від місця і побажань організаторів.
У навчанні використовуються різні методики інтерактивного навчання: лекції з активним спілкуванням зі студентами (замість готових формулювань і висновків - колективне знання і мислення), карти пам'яті, робота в міні групах, слайди і фільми, практичні завдання, екскурсії. Будуть і «енерджайзери» для збадьорення розуму і тіла. Не оминемо увагою різноманітні оздоровчі методики і теми здорового харчування.
До завершення курсу учасники створять власні проекти пермакультурного дизайну!
По завершенні курсу слухачі отримують офіційний сертифікат що має міжнародне визнання.
Курс пермакультурного дизайну 2013р.
Час проведення:9-21 грудня 2013
Місце проведення практичної частини: Львів
Викладачі:Богдан Попов та Зураб Карбелашвілі
Помічники викладачів:Тетяна Чучко
Мова викладання:Лекції будуть вестися одночасно російською та англійською мовами.
Особливості:
Унікальність цього курсу в тому, що викладачами на ньому будуть піонери пермакультури на пострадянському просторі - Зураб Карбелашвілі та Богдан Попов, що мають багаторічний практичний досвід втілення пермакультури починаючи з середини 90-х років. Це реальна пермакультура, пропущена через призму наших умов, наповнена місцевим змістом і ввібрала в себе елементи традиційної східнослов'янської та грузинської культур. Лекції курсу будуть побудовані в значній мірі на місцевих матеріалах, зібраних викладачами в процесі їх дослідницької та дизайнерської діяльності.
Місце проведення курсу - місто Львів - обрано не випадково. Значна частина лекцій буде присвячена можливостям застосування пермакультури в міських умовах - причому, не тільки щодо проектування фізичних систем, але і в плані стійких соціальних стратегій, спрямованих на те, щоб зробити це середовище більш прийнятною для життя людини, і знизити її негативний вплив на навколишні природні і соціальні системи, звернувши цей вплив, по можливості, в позитивне.
У вільний від занять час, учасники семінару матимуть можливість поринути в незабутню атмосферу передріздвяного Львова - помилуватися його древньою архітектурою, відвідати різноманітні музеї та культурні заходи.