Курс пермакультурного дизайну - це 72-годинний курс, який базується на стандартній міжнародній програмі. Важливою частиною курсу є практикуми. Заняття з землеробства (різні типи грядок, освоєння цілини), екобудівництва, створення сонячної сушки, правильного поводження з відходами, вермикомпостування, створення міні-водойми та приваблення птахів на ділянку, … тощо плануються в залежності від місця і побажань організаторів. 

 

  У навчанні використовуються різні методики інтерактивного навчання: лекції з активним спілкуванням зі студентами (замість готових формулювань і висновків - колективне знання і мислення), карти пам'яті, робота в міні групах, слайди і фільми, практичні завдання, екскурсії. Будуть і «енерджайзери» для збадьорення розуму і тіла. Не оминемо увагою різноманітні оздоровчі методики і теми здорового харчування.

  До завершення курсу учасники створять власні проекти пермакультурного дизайну!

  По завершенні курсу слухачі отримують офіційний сертифікат що має міжнародне визнання.

Курс пермакультурного дизайну 2011р.

Час проведення:18 — 31 липня 2011р

Місце проведення практичної частини:  екопоселення  Лубське (http://www.lubskoe.kiev.ua/deatelnost/ucebno-prakticeskij-centr-prirodnogo-zemledelia-ekomysl), Київська обл

Викладачі:George Sobol (Великобританія)

Помічники викладачів:Joe Atkinson (Великобританія), Cathrine Dolleris (Канада)

Мова викладання:англійською мовою з перекладом на українську чи російську

Особливості:

  Викладатиме Джордж Соболь, Великобританія, що має двадцятирічний досвід проведення подібних курсів (зокрема в Білорусії, Молдові, Чехії, Словаччині).

  Протягом курсу окрім власне навчання пермакультурі (теорії та практики) будуть проводитись презентації інших напрямів огранічного землеробства та організацій, що впроваджують культуту сталого розвитку на Україні. Заплановано візит на органічну ферму.

  Важливим завданням наших курсів є дати можливість отрімувати високоякісну та сучасну інформацію міжнародного рівня для різних верств населення. Тому ми виділяємо рівну кількість місць для кожної з трьох груп: 1 – городяни, 2 – селяни, 3 – підприємці, фермери, держслужбовці. Також ми намагатимемося за спонсорської підтримки забеспечити кілька безкоштовних навчальних місць для селян, оскільки пермакультура є найбільш ефективною у дрібних господарствах і сільських громадах, в той час як середній селянин має меньше фінансових ресурсів для навчання. Тож наша мета зробити курси широкодоступними та інформативними. По завершенні курсу слухачі отрімують офіційний сертифікат що має міжнародне визнання і дає право використовувати термін «пермакультура» в рекламних та коммерційних цілях. Також курс дозволить сформувати першу генерацію вітчизняних вчителів пермакультури і започаткує школу пермакультури в Україні.

 

 

 


Заходи наших партнерів
Всі дотичні до пермакультури події